Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt v administrativě

sigma green belt

Přestaňte plýtvat svým časem a pracujte efektivně. Staňte se specialistou na zlepšování firemních procesů, procesní optimalizaci a zajištění top kvality služeb v administrativních procesech. Naučte se řídit zlepšovací projekty, snižovat chybovost, zvyšovat zisky společnosti a vnést do každodenních činností vyšší efektivitu.

Obvyklá úspora Green Belt projektu je cca 1 milion Kč/rok.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 612 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné problémy z Vaší firmy, základy datové analýzy si ukázat na Vašich datech. Školení může proběhnout prezenčně i online. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Standardní délka školení je 5 dní.

Lean: Nástroj SMED

SMED

Máte velké prostoje při změně výroby z jednoho produktu na druhý? Potřebujete rychle a správně seřídit výrobní linku? Naučte se, jak až z hodinových přestaveb udělat záležitost několika minut až sekund.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Nejčastější variantou je rozšíření kurzu o jeden i více dní, které strávíme přímo s účastníky mapováním procesu na vybraném pracovišti. Počet dní záleží na individuální domluvě, potřebě Vaší firmy i náročnosti procesu.

Standardní délka školení je 1 den.

5S: Pořádek na pracovišti

5S

Ztrácíte při práci čas a snižuje se její efektivita kvůli hledání nástrojů a pomůcek na pracovišti? Trvá Vám příliš dlouho zaškolení nového zaměstnance a je těžké se na pracovišti zorientovat? Naučte se s námi efektivně nastavit pořádek a organizovanost na pracovišti, a zvýšit tak jeho i Vaši produktivitu.

Na našem tréninku 5S: Pořádek na pracovišti Vás naučíme pět kroků, které je potřeba v rámci štíhlé výroby i štíhlé administrativy podniknout, abyste vytvořili pracoviště, které bude nejen funkční, ale i příjemné.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–⁠12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Nejčastější variantou je rozšíření tréninku o jeden i více dní, které strávíme přímo s účastníky na vybraném pracovišti, a principy 5S si reálně ukážeme nebo některé fáze 5S i společně zavedeme. Počet dní záleží na individuální domluvě, potřebě Vaší firmy i velikosti daného pracoviště. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní.

Standardní délka školení je 5 dní.

Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt – ONLINE

sigma green belt

Staňte se specialistou na zlepšování firemních procesů, procesní optimalizaci a zajištění top kvality služeb i výrobků. Naučte se řídit zlepšovací projekty, snižovat zmetkovitost, zvyšovat zisky společnosti a vnést do všech procesů vyšší efektivitu.

Obvyklá úspora Green Belt projektu je cca 1 milion Kč/rok.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–⁠12 účastníků pouze z Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné problémy z Vaší firmy, základy datové analýzy si ukázat na Vašich datech. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Délka školení je 6 dní.