Konference

Jsme pravidelným organizátorem konferencí jako je Lean Summit CzechoSlovakia, BeExcellent, Být Lean je IN, setkání Green Beltů, Black Beltů a dalších eventů pro naše zákazníky a obchodní partnery.

Pomalu, ale jistě se blíží další ročník konference Lean Summit CzechoSlovakia a letošní program bude něčím výjimečný. Největší událost v Čechách a na Slovensku věnovaná tématu neustálého zlepšování. Posláním Lean Summit CzechoSlovakia je vytvořit prostředí, kde mohou vysoce postavení, profesionálové a poskytovatelé řešení z různých odvětví a zemí diskutovat a vyměňovat si své zkušenosti v oblastech People, Process, Data Innovation.

Každý rok se snažíme, aby se do této akce zapojovalo více a více firem, které jsou ochotny si navzájem otevřeně sdílet své úspěchy i pády v oblastech People&Process Excellence a Digital Innovation.  Proto jsme o to víc nadšení, že se letos aktivně zapojí 7 výrobních závodů, které umožní účastníkům konference osobně navštívit jejich prostory a nahlédnout do jejich vnitřního fungování.  

Na co se můžete těšit? 

Druhý den konference je vyhrazen pro Gemba Walk – návštěvy závodů. Součástí 2,5hodinové Gemba Walk je představení hostujícího závodu a prohlídka výroby. Závody vám ukáží, na co se zaměřují v oblastech People&Process Excellence a Digital Innovation. Po prohlídce následuje společná diskuze, během které se můžete doptat na podrobnosti, které vás zajímají a nasdílet si zkušenosti s ostatními. 

Jak se přihlásit? 

  • Prvním krokem je zakoupit si vstupenku na Lean Summit CzechoSlovakia včetně Gemba Walk.  
  • Druhým krokem je registrace do mobilní aplikace Eventee (spustíme v srpnu)   
  • Třetím krokem je přihlášení v aplikaci Eventee na vámi preferované části programu (spustíme v září). V aplikaci Eventee si jednoduše zarezervujete místo na vámi vybraném závodu pro Gemba Walk.   

Jedná se o druhý ročník Lean Summitu, který organizujeme společně s Lean Institute Slovakia. V roce 2021 jsme byli v Bratislavě a akce se zúčastnilo 230 účastníků. Lean Summit byl i streamovaný a účastníci měli možnost se připojit i vzdáleně. Lean Summit CzechoSlovakia vznikl proto, aby vytvořil prostředí, kde si manažeři, odborníci a poskytovatelé řešení z různých odvětví a zemí mohou vyměňovat své zkušenosti a osvědčené postupy v oblastech People, Process and Data Excellence.

Všechny podklady z proběhlého ročníku jsou k dispozici na stránkách beexcellent.cz.

Lean Summit Czechoslovakia 2021