Pro koho pracujeme

Malé rodinné firmy i nadnárodní společnosti, samoplátci i investoři, výrobní i službové podniky v česku a zahraničí – portfolio našich zákazníků je široké, ale všechny spojuje snaha o neustálé zlepšování svých procesů, produktů, služeb nebo profesních kompetencí a znalostí.

Umíme se vcítit do problémů našich zákazníků a navrhnout nejvhodnější řešení. Stavíme na dlouholetých vztazích s klienty a máme viditelné výsledky. 

Jako jedna z mála konzultačních firem využíváme originální materiály přímo od tvůrců jednotlivých metod, které zaručují jejich správnou interpretaci a aplikaci. Unikátně spojujeme znalosti z technických, ekonomických a humanitních oborů. 

Tým SC&C Partner, spol. s r.o. - ženy

Průmyslové podniky a služby

Konzultujeme, vedeme projekty a školíme české i nadnárodní firmy, aby dál rostly, rozvíjely se, inovovaly a snižovaly náklady. Umíme se vcítit do problémů našich zákazníků, ať už se jedná o korporát nebo malou rodinnou firmu, a navrhnout nejvhodnější řešení. Stavíme na dlouholetých vztazích s klienty a máme viditelné výsledky. Jsme odborníky na Lean Six Sigma, analýzu dat a data mining i inovační metody (Blue Ocean Strategy, TRIZ).

Obrací se na nás vrcholový management, Lean manažeři, personalisté zodpovědní za rozvoj svých zaměstnanců a kdokoliv, kdo chce sebe a firmu posunout dál. 

Více informací najdete na stránce Průmyslové podniky a služby.

Investoři

Investorům a akcionářům poskytujeme analýzu, která pomůže maximalizovat návratnost stávající nebo zamýšlené investice a eliminovat rizika. Získáte nezávislý pohled zkušeného experta.

Více informací najdete na stránce Investoři.

Akademická sféra

Dlouhodobě spolupracujeme s akademickou sférou. Pořádáme Letní školu statistických metod, nabízíme možnost stáže a dlouhodobé spolupráce studentům. Spolupracujeme na výzkumu a odborných publikacích a provádíme konzultace diplomových prací. 

  • Masarykova Univerzita v Brně
  • Vysoké učení technické v Brně
  • ŠKODA AUTO Vysoká škola

Více informací najdete na stránce Akademická sféra. 

Tým SC&C Partner, spol. s r.o.

Zájemci o práci

Stále se rozvíjíme a hledáme nové posily pro dlouhodobou spolupráci z řad zkušených konzultantů i studentů, kteří teprve rozjíždějí svojí kariéru. Baví Vás zlepšovat procesy, vést týmy, cestovat, jste komunikativní a chcete si řídit svůj čas? Pokud ano, tak hledáme právě Vás.

Více informací najdete na stránce Zájemci o práci.

Samoplátci

Kromě firem se na nás obrací i samoplátci, kteří si prostřednictvím našich webinářů a kurzů zvyšují kompetence a svou hodnotu na trhu práce v oblasti inovací, kvality, produktivity a analýzy dat. 

Nejprve můžete absolvovat webináře, které pořádáme zdarma. Na webináři získáte přehled o metodách a nástrojích používaných v předních firmách a zároveň se seznámíte se stylem naší práce.

Následně se můžete rozhodnout pro kurzy (online, nebo prezenčně), které zvýší Vaše kompetence. 

Více informací najdete na stránce Samoplátci.

Nabídka pro partnery

Stabilní partnerské vztahy jsou pro nás „rodinným stříbrem“. Dlouhodobá spolupráce je to, co přináší největší prospěch oběma stranám. Proto se o naše partnery rádi a pečlivě staráme.

Každá spolupráce s partnery je jiná a záleží na konkrétním produktu, službě a firmě. Jsme otevřeni novým spolupracím a partnerstvím, neváhejte nás kontaktovat s Vaší nabídkou.

Více informací najdete na stránce Nabídka pro partnery.