Pro koho pracujeme

Malé rodinné firmy i nadnárodní společnosti, výrobní i službové podniky v česku a zahraničí – portfolio našich zákazníků je široké, ale všechny spojuje snaha o neustálé zlepšování svých procesů, produktů, služeb nebo profesních kompetencí a znalostí.

Umíme se vcítit do problémů našich zákazníků a navrhnout nejvhodnější řešení. Stavíme na dlouholetých vztazích s klienty a máme viditelné výsledky. 

Jako jedna z mála konzultačních firem využíváme originální materiály přímo od tvůrců jednotlivých metod, které zaručují jejich správnou interpretaci a aplikaci. Unikátně spojujeme znalosti z technických, ekonomických a humanitních oborů. 

kurzy na klíč

Průmyslové podniky a služby

Konzultujeme, vedeme projekty a školíme české i nadnárodní firmy, aby dál rostly, rozvíjely se, inovovaly a snižovaly náklady. Jsme odborníky na Lean Six Sigma, analýzu dat a data mining i inovační metody (Blue Ocean Strategy, New Product Development, TRIZ). Ať už se jedná o korporát nebo malou rodinnou firmu, umíme navrhnout nejvhodnější řešení.

Obrací se na nás vrcholový management, Lean manažeři, personalisté zodpovědní za rozvoj svých zaměstnanců a kdokoliv, kdo chce sebe a firmu posunout dál. 

Více informací najdete na stránce Průmyslové podniky a služby.

Nabídka pro partnery

Dlouhodobá spolupráce je to, co přináší největší prospěch oběma stranám. Každá spolupráce s partnery je jiná a záleží na konkrétním produktu, službě a firmě. Jsme otevřeni novým spolupracím a partnerstvím, neváhejte nás kontaktovat s vaší nabídkou.

Více informací najdete na stránce Nabídka pro partnery.

Akademická sféra

Dlouhodobě spolupracujeme s akademickou sférou. Pořádáme Letní školu statistických metod, poskytujeme možnost stáže a dlouhodobou spolupráci studentům. Spolupracujeme na výzkumu a odborných publikacích a provádíme konzultace diplomových prací. 

  • Masarykova Univerzita v Brně
  • Vysoké učení technické v Brně
  • ŠKODA AUTO Vysoká škola

Více informací najdete na stránce Akademická sféra.

Zájemci o práci

Stále se rozvíjíme a hledáme nové posily pro dlouhodobou spolupráci z řad zkušených konzultantů i studentů, kteří teprve rozjíždějí svoji kariéru. Baví vás zlepšovat procesy, vést týmy, cestovat, jste komunikativní a chcete si řídit svůj čas? Pokud ano, tak hledáme právě vás.

Více informací najdete na stránce Zájemci o práci.