O nás

Váš spolehlivý partner ve světě změn

  • Zlepšete s námi vaše procesy a snižte náklady.
  • Získejte efektivní, srozumitelné řešení i nezávislý pohled.
  • Podpořte odvahu a motivaci ke změně.
  • Zvyšte si odbornost a posilte profesní růst.

Naše historie

Zlepšujeme, konzultujeme a školíme české i nadnárodní firmy již od roku 1997, kdy jsme byli součástí pražské firmy SC&C zabývající se sociologickým a marketingovým průzkumem. V roce 2005 jsme se od firemní matky osamostatnili a vznikla firma SC&C Partner. 

Nejprve jsme klientům nabízeli statistickou analýzu dat v oblasti kvality, produktivity ale i marketingových, sociologických a psychologických výzkumů. Když se Vilém Patloka potkal s Martinem O ́Malleym, který byl v té době jedním z prvních, kteří v Česku drželi titul Master Black Belt, zahrnuli jsme do svých služeb metodiku Lean Six Sigma a Lean design. V roce 2008 jsme se zaměřili i na inovace a posílili tým odborníků se zaměřením na řízení a podporu vývojových a výrobních činností mezinárodních společností.

Náš přístup

Poskytujeme kompletní služby, které zvýší efektivitu, kvalitu a návratnost vynaložené práce a investic. Provádíme školení, workshopy a projekty s velkým důrazem na praktičnost a okamžité výsledky v dennodenní praxi. Jako jedna z mála konzultačních firem využíváme originální materiály přímo od tvůrců, které zaručují správnou interpretaci a aplikaci užívaných metod.

Náš tým

Naši lektoři jsou experty na metodiku a zároveň mají bohaté zkušenosti z průmyslových i službových podniků. Neděláme tak kompromisy mezi teorií a praxí. Unikátně spojujeme znalosti z technických, ekonomických a humanitních oborů. Zakládáme si na dlouholetých vztazích s našimi zákazníky a lidském přístupu v každé situaci.

Vilém Patloka

Master Black Belt, který vedl řadu aktivit Lean Six Sigma, vytrénoval stovky Green Beltů, Black Beltů a Championů a konzultuje projekty ve firmách.

Martin O´Malley

Martin O´Malley má bohaté zkušenosti z managementu. Zaváděl Six Sigma v GE a Lean v Alps Electric. Koučoval stovky Sponzorů.

Josef Bradík

Master Black Belt. Od roku 2003 se věnuje Lean Six Sigma a zlepšování procesů. Vede projekty, trénuje, koučuje a zabývá se facilitací.

Tomáš Trávníček

Tomáš má zkušenosti z výrobního prostředí od roku 2005. Má znalosti metodiky Lean Six Sigma a pokročilých statistických metod.

Hana Kalina

Je pravou rukou vedení společnosti. Zabývá se správou pohledávek, účetnictvím, kontrolingem. Je kontaktní osobou pro prodej Minitabu.

Petr Váradi

Má zkušenosti s vývojem komplexních produktů, vždy preferuje i přesah vývoje produktu do oblasti výrobních procesů včetně AM technologií.

Michael Koch

Michael má zkušenosti jak z konstrukčního, tak z výrobního prostředí od roku 1995. Má znalosti metodiky Six Sigma a statistických metod.

Hedvika Janovská

Energická lektorka a konzultantka. Specializuje se na zlepšovací projekty, Kaizen události, mapování procesů a tréninky Lean Six Sigma.

Ewald Kiminich

Má dlouholeté zkušenosti s působením ve vrcholovém managementu výrobních organizací, zaměřuje se především na zavádění programů Operational Excellence.

Helena Konečná

Od roku 2001 má praktické zkušenosti z výrobního i transakčního prostředí. K jejím dovednostem patří vedení workshopů a koučování.

Ladislav Škapa

Má více než 30 let zkušeností v oblasti řízení a podpory vývojových a výrobních činností a v oblasti poprodejních služeb.

Linda Sudíková

Linda je administrativní podporou týmu. Stará se o organizační zajištění veřejných kurzů, pomáhá lektorům s přípravou a kompletací školících materiálů.