O nás

Začátky naší firmy sahají do roku 1997. Nejprve jsme klientům nabízeli statistickou analýzu dat v oblasti kvality, produktivity ale i marketingových, sociologických a psychologických výzkumů. Když se Vilém Patloka potkal s Martinem O´Malleym, který byl v té době jedním z prvních, kteří v Česku drželi titul Master Black Belt, zahrnuli jsme do svých služeb metodiku Lean Six Sigma a Lean design. V roce 2008 jsme se zaměřili i na inovace a posílili tým odborníků se zaměřením na řízení a podporu vývojových a výrobních činností mezinárodních společností.

Klademe velký důraz na vysokou kvalifikaci našich odborníků. Jsou experty na metodiku a zároveň mají bohaté zkušenosti z vysokých manažerských postů nadnárodních firem. Neděláme tak kompromisy mezi teorií a praxí. Unikátně spojujeme znalosti z technických, ekonomických a humanitních oborů. Nabízíme vám kompletní služby, které zvýší efektivitu, kvalitu a návratnost vynaložené práce a investic.
Jako jedna z mála konzultačních firem využíváme originální materiály přímo od tvůrců, které zaručují správnou interpretaci a aplikaci užívaných metod.

Vyberte si z námi nabízených

služeb a školení

Partneři