Co děláme

Spolupracujeme s českými i nadnárodními firmami již od roku 1997. Naší misí je pomáhat firmám, aby se rozvíjely, rostly, snižovaly své náklady a úspěšně inovovaly. Umíme se vcítit do problémů našich zákazníků a navrhnout nejvhodnější řešení. Stavíme na dlouholetých vztazích s klienty a máme viditelné výsledky.

Klademe velký důraz na vysokou kvalifikaci našich odborníků. Naši konzultanti jsou experty na metodiku a zároveň mají bohaté zkušenosti z průmyslových podniků a služeb. Neděláme kompromisy mezi teorií a praxí. Unikátně spojujeme znalosti z technických, ekonomických a humanitních oborů. Nabízíme vám kompletní služby, které zvýší efektivitu, kvalitu a návratnost vynaložené práce a investic.

Jako jedna z mála konzultačních firem využíváme originální materiály přímo od tvůrců, které zaručují správnou interpretaci a aplikaci užívaných metod.

Přínosy spolupráce

  • Spoluprací s námi získáte spolehlivého partnera, který přináší precizně zvládnuté, osvědčené a účinné metody a postupy, jež prakticky využijete pro zvyšování efektivity a konkurenceschopnosti vaší firmy. 
  • Vycházíme z vašich potřeb a cílů, respektujeme jedinečnost každé firmy i individuální odlišnosti jednotlivců.
  • O přínosech spolupráce s našimi zákazníky svědčí, že působíme na trhu od roku 1997 a většina našich zákazníků využívá naše služby opakovaně a dlouhodobě.

Jak začít?

  • Vzájemná spolupráce může začít dotazem přes kontaktní formulář na této stránce, telefonátem, e-mailem, videokonferencí nebo osobním setkáním. Jednoduše si vyberte si způsob, který pro vás bude komfortní.
  • Obrací se na nás vrcholový management, Lean manažeři, personalisté zodpovědní za rozvoj svých zaměstnanců a kdokoliv, kdo chce sebe a firmu posunout dál. 
  • Nejlepším začátkem je schůzka se zadavatelem (typicky s managementem). Čím lépe pochopíme vaše potřeby a očekávání, tím rychleji a efektivněji jsme schopni je naplnit.
  • Máte-li jasno, můžete se přihlásit na některý z otevřených tréninků.