Recenze klientů

Ludvík Gardoň, Orkla Foods Česko a Slovensko

Jako absolvent tréninku Lean Six Sigma Green Belt mohu kurz vřele doporučit všem, kteří přehlednou formou chtějí získat hlubší vhled do této problematiky. Rád bych také vyzdvihl práci lektorky Hedviky Janovské při individuálních konzultacích.

Jaroslav Kaderka, Heatex Czech Republic s.r.o

Výsledek spolupráce byl velmi dobrý a splnil očekávání. Komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem – velmi dobrá. Složení týmu odborníků – odbornosti v týmu složeny dle požadavků projektu zákazníka s ohledem na požadovaný výsledek.

Tomáš Vilímek, Continental Barum s.r.o.

Líbil se mi individuální přístup. Přizpůsobení tempa podle mých požadavků. Učení přímo na reálných příkladech dat. Zjistil jsem, že tvoření maker v Minitabu není složité a může ušetřit čas pro pravidelné opakované vyhodnocování dat.

Šárka Slámová, IMI International, s.r.o.

Ve dnech 6.-8.4.2020 jsme spolu se dvěma kolegy z IMI Precision (Norgren) a paní se SAKO absolvovali on-line seminář Minitab. Chci Vám touto cestou poděkovat nejen za ten nápad, ale hlavně za zorganizování.

Dušan Burget, IG Watteeuw ČR s.r.o.

Ocenuji vasi vysokou miru profesionality a to, ze se na vas proste muzu spolehnout. Jsem stastny, ze muzu mit prave vas za sveho partnera v oblasti Lean a Six Sigma. Bylo by zajimave dostavat upozorneni mailem na nova skoleni a nebo workshopy.

Katarina, Dixons Carphone CoE, s.r.o.

S trainingom jsem byla velice spokojena. Ocenuji ze jsme museli delat pripravu. Pak training nas utvrdil v teorii a zaroven nam dal hodne praktickych ukolu kde bylo mozne teoriu uplatnit. Moc jsem rada ze jsme skoleni ukoncili projektami a mali jsme moznost je odprezentovat.

Gabriela Sukupova, Manuvia, a.s.

Vsetko bolo vyborne, vysoko profesionalne. Jeden z TOP treningov, ktore som absolvovala. Vysoka profesionalitu lektorov, interaktivita s ucastnikmi, motivacne a osobnostne hry.

David Váňa, Valeo TCE Prague

Školení proběhlo přesně dle našich požadavků, které jsme měli možnost upřesnit již před začátkem školení. Dále oceňuji, že ke školení jsme mohli použít naše naměřená data a během školení je analyzovat.

Ing. Petr Hořava, Böttcher ČR, k.s.

Oceňuji přístup pana Bradíka. Větší část workshopu by měla probíhat přímo ve výrobě – možnost zapojení operátorů, lepší pochopení problému. Lepší řízení času – zamezení účastníkům workshopu odbíhat od tématu a snižovat tak účinnost workshopu.

Ivo Havlíček, oncomed manufacturing a.s.

Oceňuji uvolněnou a tvůrčí atmosféru, lehkost s jakou vaši lektoři přecházejí i situace, kdy zákazník nespolupracuje, jak bylo domluveno. Celý váš přístup je maximálně profesionální a přitom lidský. Skvělá kombinace k získání důvěry a respektu.

Patrik Vokal, INVENTEC Czech, s.r.o.

Profesionalita a styl pouzivany vasimi lektormi su jedinecne a velmi dobre pochopitelne a ucinne. Interaktivna forma treningov je dobre zrozumitelna pre vsetky urovne kolegov od operatorov az po inzinierske a manazerske pozicie.

Jiří Kyranda, Siemens, s.r.o.

Dal jsem nejvyšší hodnocení, proto mě nenapadá, co zlepšit v rámci školení FMEA workshopu. Po zkušenosti se školením Black Belt jsem věděl, co od Ladi očekávat.

Tomáš Hruška, Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Dal jsem nejvyšší hodnocení, protože celková spolupráce s SC&C Partner byla výborná. Školení bylo přisbůsobeno potřebám Continental. Tedy splnilo očekávání na 100%. Odbornost školitelů a znalost daného tématu byla na vysoké úrovni.

Tomáš Kupec, Brose CZ spol. s r.o.

Přístup byl parádní, struktůra, moc se mi líbilo, že moderátor nám ukazoval zpracování výsledků / prezentování výsledků na reálných příkladech v naší firmě. Osobně jsem byl maximálně spokojený, co bych doporučil (ale v rámci nás) tak prodloužení školení o 1 až 2 dny.

Petr Jeřábek, PBS Turbo s.r.o.

Vstřícná komunikace lektora na úrovni velmi přijatelnou pro účastníky kurzu. Informace podávané srozumitelnou formou pro všechny účastníky.

Čegan s.r.o.

Nevím, nikdo z účastníků neřekl nic špatného ani nikdo nemluvil o zlepšení, naopak všichni spokojeni, hodnotili školení pozitivně.

Jablonka Ján, Siemens Energy, s.r.o.

Dobrá úrověn lektora, coache – jeho přístup k vyřešení danej problematiky / problému.To je trochu víc na nás. Nedelat workshop na jeden den ale na dva dni. Rozhodne by to byl večší přínos.

Servis Climax a.s.

V dnešní době je zcela nemožné, aby byla jakákoli firma úspěšná a konkurenceschopná bez implementace systému štíhlé výroby a standardů automotive, bez ohledu na to, v jakém odvětví pracuje. S SC&C Partner spolupracujeme na implementaci 5S, oceňujeme nejen vstřícný postoj a praktické zkušenosti, ale i osobní zaangažovanost lektorů.