Tipy a triky v softwaru Minitab

Cena: 4 900 
Forma: Prezenčně

Kurz je zaměřen na praktické použití Minitabu s cílem poskytnout účastníkům užitečné dovednosti pro jejich pracovní činnost. Ukážeme si pokročilé funkce, tipy a triky pro efektivní použití softwaru Minitab při statistické analýze dat a tvorbě grafů.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné problémy z Vaší firmy, analyzovat při školení data z Vaší společnosti. Kurz je možné realizovat prezenčně i online. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Délka školení je 1 den. 
Kategorie:

Popis

Kurzem Vás provede Tomáš Trávníček, který je zkušeným uživatelem softwaru Minitab s hlubokými znalostmi funkcionality a aplikace v praxi. Tomáš je schopný vysvětlit složité koncepty jednoduchým způsobem a poskytnout praktické rady a tipy.

Kurz v sobě kombinuje demonstrační a interaktivní cvičení s diskusí nad potížemi, tipy a triky od lektora i samotných účastníků. Na závěr budou shrnuty klíčové body a zdůrazněna důležitost efektivního využívání softwaru Minitabu při analýze dat a tvorbě rozhodnutí založených na datech.

Účastníci by měli mít základní znalosti statistiky a práce s daty. Doporučujeme také počítač s nainstalovaným softwarem Minitab pro praktická cvičení.

 

Co se naučíte

  • Tipy a triky pro efektivní práci v Minitabu: Zkratky kláves, nastavení preferencí, používání „schovaných“ funkcí, využití maker a skriptů.
  • Tvorba prezentovatelných grafů v Minitabu: Customizace grafů, výběr vhodných typů grafů pro různé typy dat.
  • Praktické cvičení: Analýza reálných dat a tvorba grafů za pomoci Minitabu.
  • Diskuze a otázky: Možnost položit dotazy a sdílení zkušeností s ostatními účastníky.

Harmonogram

Během celého dne se kombinují demonstrační cvičení zaměřená na praktické použití Minitabu na reálných datech s interaktivními cvičeními, kde si účastníci mohou samostatně vyzkoušet různé funkce Minitabu pod dohledem lektora s otevřenou diskusí nad obtížemi, tipy a triky od lektora i účastníků.

Na konci tréninku si účastníci na konkrétních cvičeních ověří pochopení a osvojení znalostí. V dotazníku zpětné vazby budou mít možnost se vyjádřit k obsahu kurzu, organizaci i ohodnotit lektora.

Pro koho

  • Zaměstnanci firem, kteří se zabývají analýzou dat a potřebují zlepšit své dovednosti v používání softwaru Minitab.
  • Všichni uživatelé SW Minitab