TPM: Údržba a efektivita strojů

TPM: údržba a efektivita

Předejděte neplánovaným prostojům, poruchám a ztrátám v souvislosti s neefektivním využíváním strojů. Seznamte se s metodou TPM (Total Productive Maintenance), optimalizujte s námi využití Vašeho strojního vybavení, a zefektivněte tak chod Vaší výroby.

Trénink je také možné realizovat pro skupinu 6–⁠12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Nejčastější variantou je rozšíření kurzu o jeden i více dní, v rámci nichž můžeme udělat praktický workshop na vybraném stroji, zavést změny a navrhnout plán TPM. Počet dní záleží na individuální domluvě, potřebě Vaší firmy i náročnosti problému.

Standardní délka školení je 1 den.

Workshop: Belbin sestavení týmu

sestavení týmu
  • Tvoříte nový projektový tým nebo potřebujete zvýšit výkon stávajícího týmu? 
  • Potřebujete posoudit vhodnost kandidáta na dané pracovní místo?
  • Chcete vybudovat produktivní pracovní vztahy založené na porozumění?
  • Řešíte často spory, neaktivitu či nesplnění cílů týmy?

Členové týmu vyhledávají určité role a jejich výkon je perfektní v těch, které jsou jim nejvíce přirozené.“ (Meredith Belbin)

Zprostředkujeme Vám posouzení Vašeho týmu z hlediska vyváženosti rolí a spolu s Vámi doporučíme případné změny pro zvýšení funkčnosti týmu.

Standardní délka školení je 1 den.

Single Minute Exchange of Dies (SMED)

SMED

Máte velké prostoje při změně výroby z jednoho produktu na druhý? Potřebujete rychle a správně seřídit výrobní linku? Naučte se, jak až z hodinových přestaveb udělat záležitost několika minut až sekund.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Nejčastější variantou je rozšíření kurzu o jeden i více dní, které strávíme přímo s účastníky mapováním procesu na vybraném pracovišti. Počet dní záleží na individuální domluvě, potřebě Vaší firmy i náročnosti procesu.

Standardní délka školení je 1 den.