Consultant

Stále se rozvíjíme a hledáme nové posily pro dlouhodobou spolupráci z řad zkušených konzultantů i studentů, kteří teprve rozjíždějí svoji kariéru.

Náplň práce

  • samostatné vedení strategických zlepšovacích projektů našich klientů
  • spolupodílení se na návrhu řešení
  • předávání znalostí formou školení, workshopů a mentorování
  • vedení a facilitace týmů, spolupráce s managementem
  • odpovědnost za naplnění cílových KPI a za jejich udržení
  • identifikace příležitostí pro další spolupráci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • certifikaci Black Belt nebo expertní znalost v oblasti Lean Six Sigma
  • více než 2 roky zkušeností z oblasti Lean Managementu a praktické zkušenosti s vedením projektů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • německý jazyk a další jazyky výhodou
  • aktivní a flexibilní přístup k práci
  • koordinační a organizační schopnosti
  • ochotu cestovat do různých destinací v Česku i ve světě (předpoklad 30–50 % času na cestách)
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme:

  • spolupráci v rámci dlouhodobých i krátkodobých projektů
  • typ úvazku dle domluvy (IČO, HPP, DPČ, DPP)
  • profesní růst, rozvoj kompetencí v oblasti strategického řízení, inovací a neustálého zlepšování