Vše pro efektivní řízení, dokumentaci a standardizaci vašich aktivit neustálého zlepšování.

Jak vám Minitab Engage usnadňuje práci v oblasti neustálého zlepšování?

Nástroje světové třídy
Neztrácejte čas vytvářením něčeho, co už existuje. Zlepšujte své procesy s využitím osvědčených postupů. Máte na výběr z více než 100 šablon a nástrojů světové třídy.
Roadmapy
Roadmapy pro DMAIC, PDCA, Kaizen a další dávají vašemu projektu přehlednou strukturu, ve které se každý orientuje. Umožní vám tak sdílet a budovat vlastní know-how v rámci organizace.
Workflow
Každý nápad se počítá a stojí za zvážení. Poskytněte každému možnost podat si svůj vlastní zlepšovák. Komunikujte priority, alokujte zdroje a mějte projekty pod kontrolou od jejich zahájení, během průběhu až po jejich zakončení.
Neustálý přehled
Kdykoliv a odkudkoliv máte k dispozici vámi aktualizované informace o běžících projektech. Dashboard automaticky nahrává data z projektů v reálném čase a umožní vám tak sledovat libovolné KPI.

Více než 90 % firem z TOP 100 dle časopisu Fortune využívá softwarová řešení společnosti Minitab ke zlepšení kvality produktů a procesů.

Dashboard

Neustálý přehled o aktuálním stavu pro každého. Odkudkoliv. Kdykoliv.

Vytvářejte vlastní reporty a sledujte průběh aktivity vašeho programu neustálého zlepšování v reálném čase. Dashboard je pouze součástí plné verze softwaru Companion by Minitab. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás.

Vyzkoušejte si zdarma 30 denní plnou verzi

Kompletní balíček nástrojů zlepšování. Výsledky zaručeny.

Value Stream Mapa

Jak prochází materiál Vaším procesem? Kde se hromadí zásoby? Kudy a přes koho tečou informace? Jak dlouho trvá, než produkt projde procesem? V kolika % přidáváme hodnotu zákazníkovi?

Shlédnout video

Lean nástroje

Usnadněte si zlepšování tím, že použijete ve správnou chvíli tu správnou šablonu. Stačí si vybrat pro Kaizen, DMAIC, Just Do It nebo CDOV vhodnou roadmapu.

Simulace Monte Carlo

Kolik neshod můžeme při daném nastavení procesu očekávat? Jak se bude proces chovat? Jak nastavit vstupní parametry, aby výsledek byl optimální?

Shlédnout video

Quality Function Deployment QFD

Převeďte požadavky koncových zákazníků do dalších stádií plánování kvality, vývoje výrobku a procesu výroby.

FMEA

Odhalte potenciální příčiny vzniků vad a buďte předem připraveni. Jednejte preventivně, nikoliv reaktivně. Snižte riziko selhání ve Vašich procesech a na Vašich produktech.

Brainstorming

Kreativitě se meze nekladou. Rychle a snadno zapisujte a uspořádávejte nápady. Vybírejte mezi různými strukturami jako je Fishbone, myšlenková mapa nebo stromový diagram.

Shlédnout video

Potřebujete delší dobu na vyzkoušení plné verze Minitab Engage?

Obraťte se na nás. Rádi Vám software představíme i prodloužíme zkušební verzi.

 

Rychlý a bezpečný Cloud

Minitab Engage chrání vaše data a komunikaci pomocí 2048-bitového certifikátu VeriSign SSL a automatického zálohování na denní, týdenní a měsíční bázi.

FAQ - zabezpečení cloudu

 

Plná verze

Plná verze obsahuje vše.  Šablony nástrojů (VSM, Brainstorming, formuláře, šablony, Monte Carlo, apod.), možnosti reportování prostřednictvím Dashboardu, sběr a sledování nápadů pomocí Workflow a Cloud úložiště (pod Microsoft Azure) pro veškerá data z projektů.

Kontaktujte nás

Hana Kalina
Office Manager
+420 736 621 587
hana.kalina@scacp.cz

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.