Workshop: Blue Ocean Strategy v pěti lekcích – ONLINE

blue ocean strategy

Rádi byste se prosadili mezi konkurencí, chcete získat nové zákazníky a najít si své místo na trhu? Potřebujete poradit s návrhem nového produktu a jeho uvedením na trh? Absolvujte náš praktický workshop: Blue Ocean Strategy.

Workshop je také možné realizovat pro skupinu 612 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Nejčastější variantou je rozšíření workshopu o více dní, ve kterých se s týmem věnujeme konkrétnímu zadání z Vaší společnosti. Workshop je možné realizovat prezenčně i online.

Cena workshopu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Standardní délka workshopu je 7,5 hodiny.

TRIZ: Systematická a kreativní inovace

kreativní inovace

Řešte pomocí metodiky TRIZ problémy systematicky a zároveň kreativně. Ptáte se, jestli se dá kreativita naučit? Při řešení každého problému nás tato myšlenka napadá zas a znovu. Pojďte s námi objevit metodu, jak nejsnáze odhalit jádro problému a zrealizovat významné inovativní změny. Díky praktickému kurzu TRIZ zjistíte, jak problémy řešit kreativně a s nejvyšší efektivitou.

Seznamte se na našem školení s metodikou, kterou používají nejen přední R&D společnosti (např. Siemens, Procter & Gamble, General Motors).

Soubor metod a nástrojů TRIZ Vám pomůže řešit a zdárně vyřešit i velmi složité problémy v každém odvětví průmyslu a služeb, ve vývoji i při strategickém řízení firmy.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–⁠12 účastníků přímo ve Vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu Vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné příklady z Vaší firmy. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Standardní délka školení je 1 den.