PPAP: proces schvalování dílů v sériové výrobě

Cena: 4 340 
Forma: Prezenčně
Úroveň: Kvalita projekt Výroba

Naučte se správně a efektivně zpracovat zprávu o prvních vzorcích. Účastníci budou seznámeni s obsahem složky PPAP (požadované dokumenty).

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–12 účastníků přímo ve vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné problémy z vaší firmy, analyzovat při školení data z vaší společnosti. Kurz je možné realizovat prezenčně i online. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Délka školení je 1 den. Školení probíhá v Brně.

 

Kategorie:

Popis

PPAP je metodika procesu schvalování dílů k výrobě. Budete aktivně zapojeni do WS (interaktivní formou), kde si vyzkoušíte prakticky formu uvolňování výrobního procesu či produktu tak, jak se používá v automobilovém dodavatelském řetězci.

Školení probíhá pod záštitou společnosti  AJKA-SOLUTION s.r.o.. Vede jej zkušený Consultant Dušan Kokta. Dostatečný prostor bude věnován vašim dotazům.

Co se naučíte

  • K čemu se PPAP používá
  • Základní rozdíly mezi VDA a PPAP
  • Požadavky na předkládání PPAP
  • Úrovně předkládání
  • Obsah složky PPAP
  • Vyjádření zákazníka

Pro koho

Pracovníci, kteří svými aktivitami mají zajišťovat uvolňování prvních (následných) vzorků k zákazníkovi.

AJKA-SOLUTION s. r. o.

Školen probíhá pod vedením společnosti AJKA-SOLUTION s. r. o., partnerské organizace SC&C Partner.

Jejich školení jsou na základě praktických zkušeností poskytována jako kombinace teoretického obsahu s praktickými příklady a workshopy.  Lektoři AJKA-SOLUTION s. r. o. disponují kromě odborných znalostí také dlouholetou praxí ve výrobní sféře a kvalitě dodavatelského řetězce nejen v automotive průmyslu. Jsou tak schopni posluchačům předat nejen teoretické, ale zejména praktické znalosti a zkušenosti v širších souvislostech.

Mohlo by se Vám líbit…