APQP: pokročilé plánování kvality produktu

Cena: 4 340 
Forma: Prezenčně
Úroveň: Manažeři kvality Kvalita Procesní inženýři Technici

Naučte se zvládat proces řízení projektu (definování, plánování, realizace a uzavření projektu). Účastníci budou seznámeni s metodikami APQP.

Školení je také možné realizovat pro skupinu 6–12 účastníků přímo ve vaší společnosti a přizpůsobit obsah a formu vašim potřebám. Můžeme například diskutovat reálné problémy z vaší firmy, analyzovat při školení data z vaší společnosti. Kurz je možné realizovat prezenčně i online. Cena kurzu na klíč se odvíjí od počtu školících dní. Pro více informací nás kontaktujte.

Délka školení je 1 den. Školení probíhá v Brně.

 

Popis

APQP je metoda moderního plánování jakosti výrobku. Budete aktivně zapojeni do WS (interaktivní formou), kde si vyzkoušíte prakticky strukturovanou metodu definování a stanovování kroků nutných k zabezpečení kvality výrobku nebo procesu pro spokojenost zákazníka.

Školení probíhá pod záštitou společnosti  AJKA-SOLUTION s.r.o.. Vede jej zkušený Consultant Dušan Kokta. Dostatečný prostor bude věnován vašim dotazům.

Co se naučíte

  • Plánování kvality dle APQP
  • Plán a definování programu
  • Návrh a vývoj výrobku
  • Návrh a vývoj procesu
  • Validace výrobku a procesu
  • Zpětná vazba, nápravná opatření Kontrolní plány / další metodiky APQP

Pro koho

Všichni pracovníci, kteří se podílejí na řízení a realizaci projektu.

AJKA-SOLUTION s. r. o.

Školen probíhá pod vedením společnosti AJKA-SOLUTION s. r. o., partnerské organizace SC&C Partner.

Jejich školení jsou na základě praktických zkušeností poskytována jako kombinace teoretického obsahu s praktickými příklady a workshopy.  Lektoři AJKA-SOLUTION s. r. o. disponují kromě odborných znalostí také dlouholetou praxí ve výrobní sféře a kvalitě dodavatelského řetězce nejen v automotive průmyslu. Jsou tak schopni posluchačům předat nejen teoretické, ale zejména praktické znalosti a zkušenosti v širších souvislostech.

Mohlo by se Vám líbit…